• Základné a dôležité informácie

Prihlasovanie na krúžkovú činnosť bude prebiehať elektronicky v aplikácii Edupage v časti prihlasovanie. Prihlasovanie začne v pondelok 11. 9. 2023. Ak má záujem žiak o viac ako jeden krúžok, na každý sa prihlasuje samostatne.

Na začiatku školského roku dostane žiak ponuku krúžkovej činnosti, vzdelávací poukaz. Vzdelávací poukaz slúži na zaplatenie jedného krúžku. Žiak si môže vybrať ľubovoľný počet krúžkov, ale iba jeden sa dá zaplatiť vzdelávacím poukazom, za každý ďalší krúžok sa platí 4€ za mesiac. Platí sa za 3 mesiace naraz - 12 €/oktober-december/ a v januári 6 mesiacov 24€ /január-jún/ . Platba sa vykonáva cez bankový účet alebo poštovou poukážkou.

Číslo účtu : SK25 0200 0000 0016 9605 8853

Variabilný symbol : 20232024

Správa pre príjemcu : Meno žiaka, trieda, CVČ   (Janko Mrkvička 7.A CVČ )

Ak sa zákonný zástupca žiaka nevie rozhodnúť pre krúžok, môže vzdelávací poukaz podpísať, aby sa  vzdelávací poukaz mohol prihlásiť a uplatniť. Dodatočne sa žiak rozhodne pre krúžok , ľubovoľné aktivity usporiadane CVČ počas roka, prázdninový pobyt,....

Vzdelávací poukaz sa dá uplatniť do 28.9.2023, preto je potrebné odovzdať ho triednym učiteľom čo najskôr. Na vzdelávací poukaz poprosím ceruzkou do rohu napísať názov krúžku, pozor :  iba ceruzkou , perom  iba podpísať na miestne, kde sa podpisuje zákonný zástupca.

Na každý krúžok sa musí prihlásiť v prihlasovacej akcii. V prípade, že krúžok už žiak nechce navštevovať , musí podať zákonný zástupca odhlášku.

Krúžková činnosť prebieha od októbra 2023  do júna 2024.

Bližšie informácie - T.č.  0908372742  /do 17.00/

e-mail: cvc@zsilava.sk

Zoznam krúžkov, pripravované akcie CVČ budú včas oznámené na webovej stránke školy.

Zmeny dňa a hodiny po dohode s vyučujúcim krúžku.