Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Jarmila Janošíková Rozvrh
Riaditeľka
Foto Mgr. Eleonóra Kutejová Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: 1.A
Zástupca v triede: 1.B
Zástupca v triede: 2.A
Zástupca v triede: 2.B
Zástupca v triede: 2.C
Zástupca v triede: 3.A
Zástupca v triede: 3.B
Zástupca v triede: 4.A
Zástupca v triede: 4.B
Zástupca v triede: 4.C
 
 
Mgr. Helena Machová Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: 5.A
Zástupca v triede: 5.B
Zástupca v triede: 6.A
Zástupca v triede: 6.B
Zástupca v triede: 6.C
Zástupca v triede: 7.A
Zástupca v triede: 7.B
Zástupca v triede: 8.A
Zástupca v triede: 8.B
Zástupca v triede: 9.A
Zástupca v triede: 9.B
 
 
Mgr. Kristína Babišová Rozvrh
Triedny učiteľ: 3.B
 
 
PaedDr. Marcela Bagínová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Eva Balonová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Veronika Bambušková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Miroslava Boháčiková Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.C
Foto Mgr. Dominika Budiačová Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.B
Foto Mgr. Ľubica Budjačová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.B
 
 
Darina Bulková Vychovávateľ
 
 
Mgr. Jana Dianová Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.B
 
 
Mgr. Joanna Ďurišová Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Zuzana Gáborová Vychovávateľ
 
 
Mgr. Slavomíra Hofierková Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A
 
 
Mgr. Lýdia Horáková Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
 
 
Ing. Katarína Hulínková Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
Foto Mgr. Anna Hýllová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B
Foto Mgr. Marianna Jankechová Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.B
 
 
Mgr. Marta Juríčková Rozvrh
Triedny učiteľ: 9.A
Foto PaedDr. Ľubica Kobzová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.B
Foto Mgr. Jana Koštialiková Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.A
 
 
Mgr. Ivana Charlotte Kupčov Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
 
 
PaedDr. Ľubica Ladecká Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.C
 
 
Ing. Vladimíra Mihálová Učiteľka
 
 
PaedDr. Adriana Miková Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
 
 
Mgr. Rastislav Najdek Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Zuzana Ondrejková Rozvrh
Triedny učiteľ: 6.A
 
 
Zuzana Pavleková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Lucia Pavlovičová Rozvrh
Triedny učiteľ: 2.C
 
 
Mgr. Miroslava Poláková Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Ingrid Príbelszká Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.A
 
 
Mgr. Dana Schillerová Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.B
 
 
Darina Schillerová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Jozef Šrámek Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Slávka Štefancová Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A

© aScAgenda 2019.0.1129 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 20.09.2018

Voľné miesta na našej škole

Novinky

Kontakt

  • ZÁKLADNÁ ŠKOLA, MEDŇANSKÁ 514/5, 019 01 ILAVA
    Medňanská 514/5, 019 01 Ilava
  • +42142/44 65 293
    +42142/44 64 140
    a fax+42142/44 65 293

Fotogaléria