• Voliteľné predmety 2024/25

• Vážení rodičia, milí žiaci,

v zmysle štátneho vzdelávacieho programu (zo septembra 2015) v nasledujúcom školskom roku ponúkame pre budúcoročných siedmakov nasledovné alternatívy na voliteľné predmety:

nemecký jazyk a praktická fyzika (6. A)

nemecký jazyk a praktická chémia (6. B)

Ako druhý cudzí jazyk ponúkame v súlade s požiadavkou štátneho vzdelávacieho programu nemecký jazyk.

Žiadame rodičov žiakov šiestych ročníkov, aby si do 10.05.2024, 19:00 hodiny zvolili jeden z uvedených predmetov v elektronickej prihláške. Rodič musí voľbu žiaka potvrdiť zo svojho konta. Rodičia prihlasujú žiakov na konkrétny predmet, kde je počet miest v každom predmete obmedzený na 17 žiakov. Po zaplnení miest v niektorom z predmetov je možné sa prihlásiť už len na predmet, kde zostali voľné miesta. Pokiaľ rodič do uvedeného termínu neprihlási dieťa na žiadny z predmetov, škola vyberie žiakovi voliteľný premet v súlade s organizačno-personálnym nastavením podmienok.