• Voliteľné predmety 2023/24

• Vážení rodičia, milí žiaci,

v zmysle inovovaného štátneho vzdelávacieho programu (zo septembra 2015) v nasledujúcom školskom roku ponúkame pre budúcoročných siedmakov tri alternatívy na voliteľné predmety: nemecký jazyk, francúzsky jazyk a praktická fyzika. Druhý cudzí jazyk (nemecký jazyk a francúzsky jazyk) ponúkame v súlade s požiadavkou štátneho vzdelávacieho programu.

Žiadame rodičov a žiakov šiestych ročníkov, aby si do 18.05.2023, 18:00 hodiny zvolili jeden z uvedených predmetov v elektronickej prihláške. Rodič musí voľbu žiaka potvrdiť zo svojho konta. Rodičia prihlasujú žiakov na konkrétny predmet, kde je počet miest v každom predmete obmedzený na 18 žiakov. Po zaplnení miest v niektorom z predmetov je možné sa prihlásiť už len na predmet, kde zostali voľné miesta. Pokiaľ rodič do uvedeného termínu neprihlási dieťa na žiadny z predmetov, škola vyberie žiakovi voliteľný premet podľa vlastného rozhodnutia.